Stajlar  İlgili Duyuru ve Dökümanlar


Kimya Bölümü Staj yapacak öğrencilerin öğrencilerinin; bir iş yerinde staj şeklinde mi yoksa ödev-proje yolu ile mi stajlarını tamamlayacaklarını 15-30 Mart 2021 tarihleri arasında Bölüm Başkanlıklarına bildirmeleri gerekmektedir.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Staj Kararı

Covid-19 Salgın Süreci Nedeni İle Staj Yerine Ödev veya Proje Talebi Dilekçesi

Covid-19 Salgın Sürecinde Zorunlu Staj Yapma Talebi Dilekçesi

Zorunlu Staj Formu

Staj Yönergesi Formu

Staj Defteri


ÖNEMLİ NOT : 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Bahar Yarıyılı stajlarını ne şekilde yapacaklarını belirten dilekçelerini eposta yolu ile kimya@balikesir.edu.tr ve bernabulbul@balikesir.edu.tr
adreslerine 15 Mart 2021 - 30 Mart 2021 tarihine kadar göndermelidirler. Epostalarına aktif olarak kullandıkları iletişim bilgilerini (eposta, cep telefonu v.b.) epostalarına eklemelidirler.

Stajlarını kurum, işletme veya Laboratuvar v.b. staj yerlerinde yapmak isteyenler evraklarını ıslak imzalı olarak bölüm başkanlığı üzerinden fakülteye stajdan en az 10 gün önce ulaştırılacaktır.

Zorunlu Staj Yapmak İsteyenlerin
Staj TarihiFormlarının Bölüm Aracılığıyla Dekanlığa Teslim Tarihi (EBYS)
26 Temmuz 2021- 06 Eylül 2021En geç Öğrenci staja başlamadan 10 gün önce


Sık Sorulan Sorular :
Covid-19 Salgın Süreci Nedeni İle Staj Yerine Ödev veya Proje Talebi Dilekçesi : Dilekçeyi doldurduktan sonra taranmış şeklini veya fotoğrafını pdf biçimine getirdikten sonra kimya@balikesir.edu.tr ve bernabulbul@balikesir.edu.tr adresine gönderiniz.
Covid-19 Salgın Sürecinde Zorunlu Staj Yapma Talebi Dilekçesi : Dilekçeyi doldurduktan sonra taranmış şeklini veya fotoğrafını pdf biçimine getirdikten sonra kimya@balikesir.edu.tr ve bernabulbul@balikesir.edu.tr adresine gönderiniz.
Zorunlu Staj Formu : Dilekçeyi doldurduktan sonra taranmış şeklini veya fotoğrafını pdf biçimine getirdikten sonra kimya@balikesir.edu.tr ve bernabulbul@balikesir.edu.tr adresine gönderiniz.
Stajı Nerede Yapabilirim : Stajınızı kimyasal analizler yapan Laboratuvarlar, Fabrikalar, İşletmelerde yapabilirsiniz.